Početna
Zvanična prezentacija opštine Plandište
Početna _Vesti _Obaveštenјe o urađenom Nacrtu integrisane dozvole za operatera “Vindija” d.o.o. iz Lajkovca

Štampajte 10.02.2017.

Obaveštava se zainteresovana javnost  da je Opštinska uprava Opštine Plandište uradila nacrt integrisane dozvole za operatera ”VINDIJA” d.o.o. iz Lajkovca, broj 501-32/2014-02-IV od 19.12.2014,  za rad celokupnog postrojenja i obavlјanje aktivnosti intenzivnog uzgoj živine, na lokaciji katastarske parcele 2039/2 Katastarska opština Plandište u Plandištu.
Uvid u urađeni nacrt integrisane dozvole može se izvršiti u prostorijama Opštinske uprave Opštine Plandište, Plandište, ul. Vojvode Putnika 38, kancelarija broj 6, svakog radnog dana od 10-14 časova, ili na sajtu Opštine Plandište, u roku od 15 dana od dana objavlјivanja ovog obaveštenja.
Takođe, zainteresovana javnost može dostaviti mišlјenje na podneti zahtev ovom organu u roku od 15 dana od dana objavlјivanja ovog obaveštenja u skladu sa članom 11. stav 5. Zakona o integrisanom sprečavanju i kontroli zagađivanja životne sredine.

Nacrt dozvole se može preuzeti ovde.

Kategorije:Vesti