ИЗВЕШТАЈ СА 45. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА

У петак, 07.07.2017. године, у 9 часова у малој Сали СО Пландиште, одржана је 45. седница Општинског већа. На дневном реду седнице којом је председавао председник Општине, Јован Репац, укупно је било 7 тачака. Општинско веће је утврдило предлог Одлуке о изменама и допунама Одлуке о буџету Општине Пландиште за 2017. годину (другог допунског буџета), као и предлог Решења о одређивању доктора медицине за стручно утврђивање времена и узрока смрти лица умрлих ван здравствене установе и издавања потврде о смрти. Оба предлога ће бити разматрана и стављена на гласање одборницима на следећој седници Скупштине Општине Пландиште. Чланови општинског већа донели су и Закључак о усвајању седме измене и допуне Плана јавних набавки за 2017. годину.

Оставите коментар