НАЈАВА 10. СЕДНИЦЕ СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Нова, 10. седница Скупштине општине Пландиште заказана је за понедељак 06.02.2017. године са почетком у 10,00 сати у Малој Сали СО Пландиште. На дневном реду предстојеће седнице је укупно 8 тачака. Одборници СО Пландиште, прво ће разматрати Предлог Одлуке о организацији Општинске управе Општине Пландиште. Након тога следе тачке које се односе на Јавно предузеће “Полет”, Предлог Одлуке о измени Основачког акта Јавног предузећа “Полет” Пландиште и Предлог Решења о давању сагласности на измене Статута Јавног предузећа “Полет” Пландиште. На дневном реду предстојеће седнице Скупштине општине Пландиште је и Предлог Решења о разрешењу чланице Савета за здравље Општине Пландиште као и Предлог Решења о именовању два члана Савета за здравље Општине Пландиште. Такође, одборници ће разматрати и Предлог Решења о разрешењу три члана Управног одбора Предшколске установе “Срећно детињство” Пландште као и Предлог Решења о именовању три члана Управног одбора Предшколске установе”Срећно детињство” Пландиште. Последња тачка предстојеће 10. седнице Скупштине општине Пландиште су, одборничка питања.

Оставите коментар