ОБАВЕШТЕЊЕ О РЕЗУЛТАТИМА ИЗБОРА ПРОЈЕКТА У НАГАДНОЈ ИГРИ “УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ”

У циљу реализације награде, која је општина Пландиште освојила на такмичењу „Узми рачун и победи“ гласање за пројекте одржано је од 19.06.2017. до 25.06.2017. године. Укупно је гласало 822 грађана. Грађани општине Пландиште изабрали су пројекат под редним бројем 2. Набавка опреме и апарата за Дом здравља „1.Октобар“ Пландиште.

Резултати гласања дати су у табели:

Редни број пројекта Назив пројекта Број гласова
1. Набавка опреме и намештаја за основну школу „Доситеј Обрадовић“ 99
2. Набавка опреме и апарата за Дом здравља „1.октобар“ (ултразвучни апарат са сондом и беби вага) 545
3. Набавка котла за предшколску установу „Срећно детињство“ 155
4. Набавка котла за Дом здравља „1.октобар“ 23

Председник општине Пландиште, Јован Репац захвалио је грађанима што су се одазвали гласању. Председник општине је изјавио да му је драго што су грађани могли сами да бирају пројекат који је по њиховом мишљењу најнеопходнији. Дом здравља у Пландишту постао је богатији за ултразвучни апарат са сондом и беби вагом и нада се да ће грађанима у будуће служити. И остали пројекти су такође неопходни, али радиће се на стварању могућности за реализацију и других пројеката.

Оставите коментар