ШКОЛСКЕ ТОРБЕ ЗА ПРВАКЕ

Покрајински секретаријат за високо образовање и научноистраживачку делатност донирао је општини Пландиште ђачке торбе за прваке, а Кабинет председника општине Пландиште обезбедио је средства за куповину додатних торби како би се обрадовали сви прваци.

Председник општине Пландиште, Јован Репац том приликом посетио је прваке и лично им уручио донацију Покрајиснке Владе.

„Желео бих да се захвалим Покрајинском секретаријату за високо образовање и научноистраживачку делатност на донацији за наше прваке, јер је ово за њих значајан поклон, и надам се да ће их подстаћи да вредно и марљиво уче. Сарадња са Покрајиснком Владом је изузетно добра, а добар пример је управо ова донација. Обезбедили смо средства за куповину додатних торби, како би сваког првака могли да обрадујемо.“ – истакао је председник општине Пладниште.