Pokrajinski sekretarijat za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost donirao je opštini Plandište đačke torbe za prvake, a Kabinet predsednika opštine Plandište obezbedio je sredstva za kupovinu dodatnih torbi kako bi se obradovali svi prvaci.

Predsednik opštine Plandište, Jovan Repac tom prilikom posetio je prvake i lično im uručio donaciju Pokrajisnke Vlade.

„Želeo bih da se zahvalim Pokrajinskom sekretarijatu za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost na donaciji za naše prvake, jer je ovo za njih značajan poklon, i nadam se da će ih podstaći da vredno i marljivo uče. Saradnja sa Pokrajisnkom Vladom je izuzetno dobra, a dobar primer je upravo ova donacija. Obezbedili smo sredstva za kupovinu dodatnih torbi, kako bi svakog prvaka mogli da obradujemo.“ – istakao je predsednik opštine Pladnište.