Pravo na učešće po ovom pozivu imaju svi redovni učenici srednjih škola sa područja opštine Plandišta koji SVAKODNEVNO putuje od mesta stanovanja do mesta škole.

Zahtev za ostvarivanje prava iz Javnog poziva za dodelu pomoći – regresa sa dokumentacijom dostavlja se do 08. septembra 2017. godine.

Zahtevi se podnose neposredno Opštinskoj upravi Plandište, u Uslužnom centru (pisarnici) ili putem pošte na adresu Opštinska uprava Plandište, Vojvode Putnika 38. 26360 Plandište, sa naznakom „za regersiranje mesečnih karata“.

Za dodatne informacije u vezi sa pozivom možete se obratiti Odeljenju za društvene delatnosti i poslove organa opštine, Kancelariji za mlade, Vojvode Putnika 38. Plandište, kancelarija broj 2. ili na broj telefona 062/8098616.

Kompletan tekst Javnog poziva možete preuzeti ovde.

Obrazac Zahteva možete preuzeti ovde.

Obrazac Izjave možete preuzeti ovde.