Opštinska uprava Plandište raspisuje Javni poziv za dodelu pomoći za finansiranje troškova smeštaja učenika srednjih škola sa područja opštine Plandište u domovima učenika. Pravo na učešće po ovom pozivu imaju svi redovni učenici srednjih škola sa područja opštine Plandišta koji su ostvarili pravo na smeštaj u domovima učenika, a koji su u sistemu socijalne zaštite.

Zahtevi za dodelu pomoći dokumentacijom dostavljaju se do 08. septembra 2017. godine.

Zahtevi se podnose neposredno Opštinskoj upravi Plandište, u Uslužnom centru (pisarnici) ili putem pošte na adresu Opštinska uprava Plandište, Vojvode Putnika 38. 26360 Plandište, sa naznakom „za finansiranje troškova smeštaja“.

Za dodatne informacije u vezi sa pozivom možete se obratiti Odeljenju za društvene delatnosti i poslove organa opštine, Kancelariji za mlade, Vojvode Putnika 38. Plandište, kancelarija broj 2. ili na broj telefona 062/8098616.

Kompletan tekst Javnog poziva možete preuzeti ovde.

Obrazac Zahteva možete preuzeti ovde.

Obrazac Izjave možete preuzeti ovde.