ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ДОКАЗИВАЊЕ ПРАВА ПРЕЧЕГ ЗАКУПА ПОЉОПРИВРЕДНОГ ЗЕМЉИШТА У ДРЖАВНОЈ СВОЈИНИ НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ ЗА 2018. ГОДИНУ

У складу са Законом о пољопривредном земљишту („Службени гласиик РС“, бр. 62/06, 65/08 – др. закон, 41/09 и 112/2015) и Правилником о условима и поступку давања у закуп и на коришћење пољопривредног земљишта у државној својини (“Службени гласник РС”, број 16/2017), Комисија за израду Годишњег програма заштите, уређења и коришћеља пољопривредног земљишта општине Пландиште, расписује јавни позив свим физичким и правним лицима за доказивање права пречег закупа пољопривредног земљишта у државној својини на територији општине пландиште за 2018. годину.

Комплетан текст Јавног позива можете преузети овде.

Захтев прече право на основу инфраструктуре за 2018. годину можете преузети овде.

Захтев прече право по основу сточарства за 2018. годину можете преузети овде.

Оставите коментар