ИЗВЕШТАЈ СА 14. СЕДНИЦЕ СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

У среду 26.07.2017. године одржана је 14. седница Скупштине општине Пландиште. На дневном реду седнице било је 6 тачака. После усвајања записника са 13. седнице одборници су донели Одлуку о завршном рачуну буџета општине Пландиште за 2016. годину, Одлуку о изради измена и допуна Просторног плана општине Пландиште, као и Одлуку о условима за држање и заштиту кућних љубимаца и домаћих животиња на територији општине Пландиште. Такође, одборници су донели Решење о давању сагласности на Одлуку Надзорног одбора Јавног предузећа “Полет” Пландиште о увођењу накнаде по водомеру, као и Решење о давању сагласности Јавном предузећу “Полет” Пландиште на обављање делатности газдовања шумама и шумским земљиштем, као и подизање нових шума.

Оставите коментар