НАЈАВА 29. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Двадесетдевета седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за понедељак, 30.01.2017. године. На дневном реду 29. седнице Општинског већа укупно је 13 тачка. Након усвајања записника са 27. и 28. седнице Општинског већа следе, Утврдјивање Предлога Одлуке о измена и Оснивачког акта Јавног предузећа “Полет” Пландиште, утврдјивање Предлога Решења о давању сагласности на измене Статута Јавног предузећа “Полет” Пландиште, утврдјивање Предлога Одлуке о измени Одлуке о организација Општинске управе Општине Пландиште. Након тога већници ће разматрати Предлог Правилника о организација и систематизацији радних места у Општинској управи Општине Пландиште, Предлог Правилника о одобравању и финансирању програма у области спорта којима се задовољавају потребе и интереси градјана у Општини Пландиште као и Предлог Закључка о покретању поступка за финансирање програма и пројеката у области спорта у Општини Пландиште за 2017. годину. На дневном реду нове, 29. Седнице Општинског већа општине Пландиште је и Предлог Локалног акционог плана запошљавања Општине Пландиште за 2017. годину, Предлог Плана јавних набавки за 2017. годину, Предлог Извештаја о коришћењу буџетског фонда у 2016. години – средства за финансирање унапредјења безбедности саобраћаја на путевима на територији општине Пландиште и Предлог Програма коришћења средстава за финансирање унапређења безбедности саобраћаја на путевима на територији општине Пландиште за 2017. годину. Претпоследња и последња тачка су захтеви и молбе грађана, удружења и других правних лица а након тога и текућа питања.

Оставите коментар