НАЈАВА 44. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Нова, 44. седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за четвртак, 22.06.2017. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 5 тачака. После усвајања записника са 43. седнице већници ће прво разматрати Утврђивање Предлога Одлуке о изради измена и допуна Просторног плана Општине Пландиште а након тога и Утврђивање Предлога Решења о давању сагласности на Одлуку Надзорног одбора Јавног предузећа “Полет” Пландиште о увођењу накнаде за водомер. На дневном реду нове седнице Општинског већа је и Утврђивање Предлога Решења о давању сагласности Јавном предузећу “Полет” Планндиште на обављање делатности газдовања шумама и шумским земљиштем, као и подизање нових шума, Предлог Програма о изменама Програма коришћења средстава буџетског фонда за финансирање програма и планова заштите животне средине на територији Општине Пландиште за 2017. годину, Предлог Закључка о покретању поступка за расписивање јавног позива за суфинансирање пројекта управљача у заштићеним подручјима Општине Пландиште у току 2017. године и Предлог Решења о именовању Привременог тела за обављање текућих и неодложних послова из надлежности Савета Месне заједнице Барице. Претпоследња и последња тачка су захтеви и молбе грађана, удружења и других правних лица а након тога и текућа питања.

Оставите коментар