Предлог Плана управљања Спомеником природе „Стари Парк у Великом Гају“ за период 2018-2028. године

Општинска управа општине Пландиште, на основу члана 54. став 6 и 7. Закона о заштити природе („Службени гласник РС“ бр.36/2009, 88/2010 и 91/2010 – испр..), даје следеће

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Управљач Спомеником природе „Стари Парк у Великом Гају“ ЈП „Полет“ Пландиште донео је предлог Плана управљања Спомеником природе „Стари Парк у Великом Гају“ за период 2018-2028. године. Увид у предлог Плана може се извршити у просторијама Општинске управе општине Пландиште, канцеларија број 6, сваког радног дана од 10-14 часова или на сајту општине www.plandiste-opstina.rs, у року од 30 дана од дана објављивања овог обавештења. Заинтересована јавност може доставити мишљење на предлог План преко писарнице Општинске управе или на е-маил: natasa.borojevic@plandiste-opstina.rs у року од 30 дана од дана објављивања овог обавештења.

Предлог Плана управљања Спомеником природе „Стари Парк у Великом Гају“ за период 2017-2027. године можете погледати овде.

Оставите коментар