Зграда општине Пландиште осветљена је наранџастом бојом од 25. новембра до 10. децембра, а повод је светска кампања „16 дана Активизма против насиља над женама“. Кампања се одржава сваке године од 25. новембра до 10. децембра, а учествује преко 1.700 организација у преко 100 држава света.

Кампања почиње 25. новембра Међународним даном борбе против насиља над женама и завршава се 10. децембра Међународним даном људских права.

Циљ кампање „16 дана активизма против насиља над женама“ је подизање свести и преузимање акција за сузбијање насиља над женама. Званична боја кампање је наранџаста, као симбол светле и оптимистичне будућности ослобођене од насиља над женамаи девојчицама.

Као део ове иницијативе, организују се догађаји у земљама широм света, а знаменитости у градовима су осветљене наранџастом бојом како би се скренула пажња на ово важно питање.