JAVNI POZIV – VIKEND KARTE

Na osnovu člana 13. stava 1. Odluke o pravima i uslugama u socijalnoj zaštiti opštine Plandište („Sl. list opštine Plandište“, br.16/2012), a u skladu sa Rešenjem o utvrđivanju visine regresiranja troškova prevoza redovnih učenika srednjih škola sa područja opštine Plandište koji povremeno/vikendom putuje od mesta stanovanja do mesta škole za period oktobar-decembar 2014. Godine broj 451-24/2014-III od 19. 09. 2014. godine, Opštinska uprava opštine Plandište, raspisuje Javni poziv za dodelu pomoći za finansiranje dela troškova prevoza učenika srednjih škola sa područja opštine plandište koji povremeno/vikendom putuju. Pravo na učešće po ovom pozivu imaju svi redovni učenici srednjih škola sa područja opštine Plandišta koji POVREMENO/VIKENDOM putuje od  mesta stanovanja do mesta škole.Prijava na Poziv za dodelu pomoći–regresa sa dokumentacijom dostavlja se do 4. oktobra 2014.godine. Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti razmatrane. Prijave se podnose neposredno Opštinskoj upravi Plandište, Pisarnici, ili putem pošte na adresu Opštinska uprava Plandište, V. Putnika 38. 26360 Plandište, sa naznakom „za regersiranje vikend karata“.

Pun tekst Javnog poziva možete pogledati ovde.