КОМЕСАРИЈАТ ЗА ИЗБЕГЛИЦЕ И МИГРАЦИЈЕ У ПЛАНДИШТУ

У бившој згради Комбината Агробанат, сада Тренинг Центар за обуку Комесаријата за избеглице и миграције Републике Србије у Пландишту, одржан је Радни састанак за поверенике комесаријата Јужнобанатског, Средњебанатског и Севернобанатског округа.

Поред представника Комесаријата за избеглице и миграције састанку је присуствовао и заменик председника општине Пландиште Горан Доневски.

На састанку којим је председавао помоћник Комесара за избеглице и миграције Иван Гергинов  и координатор за Јужни Банат Љиљана Ракић, кординатор за Срдњи Банат и Северни Банат и правна и финансијска служба.

Разговарало се о актуелним темама Комесаријата као што су регионални стамбени програм, о имплеметацији, проблемима имплементације и о плановима за наредни период, о буџетским срествима, Локланим акционим плановима и о стамбеним и другим потребама за избеглице.