Традиција награђивања набољих студената у општини Пландиште наставља се и ове године. За добијање новчане награде, која ове године износи 50.000 динара, студенти са територије општине Пландиште требали су да имају просек струдирања преко 8,5, да су редовни студенти на државним факултетима и да су са пребивалиштем на територији општине Пландиште. Ове године, критеријуме је испунио 21 студент којима је у суботу 07. јула, у организацији кабинета председника Општине и канцеларије за младе у просторијама КОЦ-а „Вук Караџић“ Пландиште, председник општине, Јован Репац уручио награде. Свечаном потписивању Решења о одобравању исплате новчаних награда најбољим студентима, поред Председника, присуствовали су Горан Доневски, заменик председника Општине, просветни инспектор Татјана Ђорђијевски и из Одељења за друштвене делантности и послова органа општине, Магдалена Тошић.

Председник општине је честитао свима на постигнутом успеху и рекао да се нада да међу њима има и оних који ће се након студија вратити да раде у општини Пландиште, где су увек потребни млади и добри кадрови.

Награђене студенте радује чињеница да Општина прати њихов рад и труд током школовања који сада и награђује.

Комплетан списак награђених студената можете погледати овде.