Нова, 102. седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за четвртак, 14.03.2019. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 5 тачака.

После усвајања записника са 100. седнице Општинског већа Општине Пландиште већници ће прво разматрати и утврђивати Предлога Одлуке о мрежи јавних основних школа на територији општине Пландиште а након тога и Предлог Одлуке о мрежи јавних предшколских установа на територији општине Пландиште.

На дневном реду предстојеће седнице је и Утврђивање Предлога Решења о образовању Стручне комисије за израду годишњег програма заштите, уређења и коришћења пољопривредног земљишта.

Као и савим до сада одржаним седницама, тако и на овој, претпоследња и последња тачка сазива нове 102. седнице Општинског већа су захтеви и молбе грађана, удружења и других правних лица, а након тога и текућа питања.

Комплетан Сазив за 102. седницу Општинског већа можете погледати овде.