Nova, 102. sednica Opštinskog veća opštine Plandište zakazana je za četvrtak, 14.03.2019. godine. Za dnevni red predstojeće sednice predloženo je 5 tačaka.

Posle usvajanja zapisnika sa 100. sednice Opštinskog veća Opštine Plandište većnici će prvo razmatrati i utvrđivati Predloga Odluke o mreži javnih osnovnih škola na teritoriji opštine Plandište a nakon toga i Predlog Odluke o mreži javnih predškolskih ustanova na teritoriji opštine Plandište.

Na dnevnom redu predstojeće sednice je i Utvrđivanje Predloga Rešenja o obrazovanju Stručne komisije za izradu godišnjeg programa zaštite, uređenja i korišćenja poljoprivrednog zemljišta.

Kao i savim do sada održanim sednicama, tako i na ovoj, pretposlednja i poslednja tačka saziva nove 102. sednice Opštinskog veća su zahtevi i molbe građana, udruženja i drugih pravnih lica, a nakon toga i tekuća pitanja.

Kompletan Saziv za 102. sednicu Opštinskog veća možete pogledati ovde.