НАЈАВА 129. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Нова, 129. седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за понедељак,  18.11.2019. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 7 тачака.

После усвајања записника са 125, 126, 127 и 128. седнице Општинског већа Општине Пландиште већници ће прво разматрати и утврђивати Предлог Закључка о организовању јавне расправе о Нацрту Одлуке о буџету општине Пландиште за 2020. годину са Предлогом Програма јавне расправе, а након тога Предлог Одлуке о организацији и функционисању цивилне заштите на територији општине Пландиште и Предлог Одлуке о образовању јединица цивилне заштите опште намене и повереника и заменика повереника на територији општине Пландиште. Следи  утврђивање Предлога Решења о измени Решења о образовању Штаба за ванредне ситуације општине Пландиште и као претпоследња тачка, Предлог Решења о одобравању и финансирању посебних програма у области спорта за 2019. годину.

Последња тачка су текућа питања.