НАЈАВА 13. СЕДНИЦЕ СКУПШТИНЕ ОШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

ТРЕЋИ РЕБАЛАНС БУЏЕТА

Тринаеста седница Скупштине општине Пландиште заказана је за среду, 24.11.2021. године и биће одржана у ДАК-у, у свечаној сали Културно образовног центра „Вук Караџић“ Пландиште.

На дневном реду предстојеће седнице је пет тачака. Одборници ће прво разматрати предлог Одлуке о трећим изменама и допунама Одлуке о буџету општине Пландиште за 2021. годину (Трећи ребаланс) а након тога и Извештај о извршењу Одлуке о буџету општина Пландиште за период јануар-септембар 2021. године. Одборници ће разматрати и предлог за нове чланове Комисије за спровођење поступка јваног надметања за давање у закуп пољопривредног земљишта у државној својини као и именовање нових чланова Локалног Савета родитеља општине Пландиште.

Последња тачка су текућа питања.