НАЈАВА 22. СЕДНИЦЕ СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Нова, 22. седница Скупштине  општине Пландиште заказана је за петак, 10.08.2018. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 5 тачака.

Одборници Скупштине општине Пландиште ће прво разматрати Предлог Одлуке о одређивању надлежног органа за спровођење поступка давања на коришћење без надокнаде пољопривредног земљишта у државној својини,

Након тога, одборници  ће на предстојећој седници утврђивати и Предлог Годишњег програма заштите, уређења и коришћења пољопривредног земљишта Општине Пландиште као и Предлог Решења о образовању Комисије за спровођење поступка јавног надметања за давање у закуп пољопривредног земљишта у државној својини. Претпоследња тачка на предстојећој седници СО Пландиште је Предлог Решења о давању сагласности на измене Програма пословања ЈП „Полет“ Пландиште за 2018. годину.

Последња тачка су Одборничка питања.