Nova, 23. Sednica Skupštine  opštine Plandište zakazana je za ponedeljak, 17.09.2018. godine. Za dnevni red predstojeće sednice predloženo je 11 tačaka.

Odbornici Skupštine opštine Plandište će prvo razmatrati Predlog Odluke o pristupanju donošenju Statuta opštine Plandište a nakon toga će razmati Izveštaj o izvršenju Odluke o budžetu Opštine Plandište za 2018. godinu za period januar-jun 2018. godine. Na dnevnom redu predstojeće sednice SO Plandište je i Predlog Odluke o izmenama i dopunama Odluke o budžetu opštine Plandište za 2018. godinu (drugi dopunski budžet), Predlog Odluke o finansiranju kapitalnih investicija u 2018. godini, Predlog Odluke o usvajanju Strategije razvoja socijalne zaštite Opštine Plandište za period 2019-2023 i Predlog Odluke o određivanju lokacije za odlaganje inertnog otpada. Osim toga, odbornici će razmatrati Finansijski izveštaj JP „Polet“ Plandište za 2017. godinu, Predlog Rešenja o davanju naziva ulica i zaselaka na teritoriji Opštine Plandište, Predlog Rešenja o razrešenju člana Komisije za finansije, urbanizam, stambeno-komunalne delatnosti i zaštitu životne sredine i Predlog Rešenja o izboru člana Komisije za finansije, urbanizam, stambeno-komunalne delatnosti i zaštitu životne sredine.

Poslednja tačka su Odbornička pitanja.