НАЈАВА 26. СЕДНИЦЕ СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Нова, 26. седница Скупштине општине Пландиште заказана је за петак, 15.03.2019. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 10 тачака. Одборници ће прво разматрати Предлог Одлуке о организацији Општинске управе општине Пландиште, а након тога и Предлог Одлуке о вршењу екстерне ревизије завршног рачуна буџета општине Пландиште за 2018. годину. У сазиву предстојеће седнице СО Пландиште је и Предлог Програма отуђења грађевинског земљишта у јавној својини општине Пландиште за 2019. годину, Предлог Програма коришћења средстава од наплата накнаде за коришћење минералних сировина на подручју општине Пландиште за 2019. годину и Предлог Решења о давању сагласности на Извештај о раду Савета за здравље општине Пландиште за период јануар – децембар 2018. године.

Одборници СО Планддиште ће одлучивати и о Предлогу Решења о образовању Штаба за ванредне ситуације општине Пландиште, о Предлог Решења о разрешењу члана Школског одбора Основне школе „Доситеј Обрадовић“ Пландиште  и предлогу решења о именовању члана Школског одбора Основне школе „Доситеј Обрадовић“ Пландиште.

Последња тачка су  Одборничка питања.

Комплетан сазив за 26. седницу Скупштине општине Пландиште можете погледати овде.