Нова, 26. седница Скупштине општине Пландиште заказана је за петак, 15.03.2019. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 10 тачака. Одборници ће прво разматрати Предлог Одлуке о организацији Општинске управе општине Пландиште, а након тога и Предлог Одлуке о вршењу екстерне ревизије завршног рачуна буџета општине Пландиште за 2018. годину. У сазиву предстојеће седнице СО Пландиште је и Предлог Програма отуђења грађевинског земљишта у јавној својини општине Пландиште за 2019. годину, Предлог Програма коришћења средстава од наплата накнаде за коришћење минералних сировина на подручју општине Пландиште за 2019. годину и Предлог Решења о давању сагласности на Извештај о раду Савета за здравље општине Пландиште за период јануар – децембар 2018. године.

Одборници СО Планддиште ће одлучивати и о Предлогу Решења о образовању Штаба за ванредне ситуације општине Пландиште, о Предлог Решења о разрешењу члана Школског одбора Основне школе „Доситеј Обрадовић“ Пландиште  и предлогу решења о именовању члана Школског одбора Основне школе „Доситеј Обрадовић“ Пландиште.

Последња тачка су  Одборничка питања.

Комплетан сазив за 26. седницу Скупштине општине Пландиште можете погледати овде.