Нова, 33. седница Скупштине општине Пландиште заказана је за четвртак 05.12.2019. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 9 тачака. Одборници ће прво разматари Предлог Пословника Скупштине општине Пландиште а након тога ће разматрати Извештај о извршењу Одлуке о буџету Општине Пландиште за 2019. годину за период јануар-септембар 2019. године. Следе, Предлог Одлуке о изменама и допунама Одлуке о буџету општине Пландиште за 2019. годину (четврти допунски буџет), Предлог Одлуке о усвајању Локалног акционог плана за унапређење положаја миграната на територији општине Пландиште за период 2019-2023. године, Предлог Решења о измени Решења о образовању Штаба за ванредне ситуације општине Пландиште, Предлог Решења о именовању чланова Локалног савета родитеља општине Пландиште, Предлог Решења о разрешењу чланова Управног одбора Предшколске установе „Срећно детињство“ Пландиште а након тога и Предлог Решења о именовању чланова Управног одбора Предшколске установе „Срећно детињство“ Пландиште.

Последња тачка су  Одборничка питања.