НАЈАВА 54. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Нова, 54 седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за понедељак, 13.11.2017. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 9 тачака.

После усвајања записника са 52. и 53. седнице, већници ће прво разматрати Извештај о извршењу Одлуке о буџету Општине Пландиште за 2017. годину у периоду јануар-септембар 2017. године. Након тога следе, утврђивање Предлога Одлуке о усвајању Плана интегритета општине Пландиште и именовању лица одговорног за праћење спровођења Плана интегритета општине Пландиште, утврђивање Предлога Решења о образовању Савета за здравље општине Пландиште, Предлог Закључка о покретању иницијативе за кандидате за чланове и заменике чланова Савета за међунационалне односе општине Пландиште из редова српске националности са територије општине Пландиште и Предлог Закључка о усвајању Девете измене Плана јавних набавки за 2017. годину. Већници ће на предстојећој седници разматрати и Листу за избор кандидата за попуњавање положаја у Општинској управи Општине Пландиште.

Претпоследња и последња тачка су захтеви и молбе грађана, удружења и других правних лица а након тога и текућа питања.