У периоду од 18.09.2018. – 05.10.2018. године ПРЕДУЗЕЋЕ “ЕКО-САН” д.о.о Земун
вршиће СИСТЕМАТСКУ ДЕРАТИЗАЦИЈУ
на територији Општине Пландиште

Други третман ће се вршити у јавним установама на територији општине Пландиште, затим на локалитетима на територији Општине Пландиште, који обухватају канале на територији урбаног дела општине, као и канализациони систем, односно шахтови (580 комада), постројење за пречишћавање отпадних вода насеља Пландишта и Хајдучица, Депонија у Пландишту, водозахвати у свим насељеним местима.

Систематска дератизација у количини од 1кг по домаћиству у свим насељеним местима општине.

За сузбијање користи се биоцидни препарат на бази (Бродифакума). Препарати се постављају у количини и на начин да спрече случајна тровања људи и животиња.

МОЛЕ СЕ ГРАЂАНИ ДА ОМОГУЋЕ НЕСМЕТАН РАД ЕКИПАМА ПРЕДУЗЕЋА “ЕКО-САН” Д.О.О И ПРУЖЕ НЕОПХОДНО РАЗУМЕВАЊЕ И САРАДЊУ

Све информације могу се добити на бројеве телефона:

064/81-21-142
062/80-98-620