Predsednik opštine Plandište, dana 20.04.2018. godine doneo je Rešenje o dodeli sredstava iz budžeta opštine Plandište za projekte kojima se ostvaruje javni interes u oblasti javnog informisanja za 2018. godinu, a na osnovu Predloga komisije o raspodeli sredstava sa obrazloženjem.

INFORMACIJA ZA SVE UČESNIKE KONKURSA ZA SUFINANSIRANJE PROJEKATA PROIZVODNJE MEDIJSKIH SADRŽAJA IZ OBLASTI JAVNOG INFORMISANJA OPŠTINE PLANDIŠTE U 2018. GODINI

Svi učesnici Konkursa za sufinansiranje projekata proizvodnje medijskih sadržaja iz oblasti javnog informisanja opštine Plandište u 2018. godini koji su dobili manji iznos sredstava od traženog, da bez odlaganja dostave novu specifikaciju troškova, u skladu sa dodeljenim sredstvima odnosno obaveštenje o tome da odustaju od sredstava koja su im dodeljena.

Obrazac revidiranog budžeta možete preuzeti ovde.