U skladu sa tačkom 46. Uputstva o obaveštavanju javnosti o aktivnostima Ministarstva odbrane i Vojske Srbije (“Službeni vojni list“, broj 3/2015), a radi realizacije obaveze propisanih zakonom, opština Plandište vrši medijsko upoznavanje stanovništva opštine Plandište o aktivnostima Centra Ministarstva odbrane Pančevo.

Centar Ministarstva odbrane Pančevo objavio je Opšti poziv za uvođenje u vojnu evidenciju svih lica muškog pola, kao i starijih godišta koja iz određenih razloga nisu uvedena u vojnu evidenciju u kalendarskoj godini u kojoj su navršila osamnaest godina života.

Više informacija možete dobiti u KANCELARIJI MINISTARSTVA ODBRANE PLANDIŠTE, ulica Vojvode Putnika 53, Plandište, zgrada Suda, prizemlje, glavi ulaz – desno, kancelarija broj 3.

Uvođenje u vojnu evidenciju vršiće se svakog petka u vremenu od 08:45 do 11:00 časova u periodu od 13.01.2020. do 28.02.2020. godine.

Kompletan tekst Opšteg poziva možete pogledati OVDE.

Centar Ministarstva odbrane Pančevo