Početna
Zvanična prezentacija opštine Plandište
Početna _Odluke _DODELA SREDSTAVA ZA KUPOVINU SEOSKIH KUĆA SA OKUĆNICOM I NABAVKU PAKETA GRAĐEVINSKOG MATERIJALA

Štampajte 2.09.2016.

Na osnovu Ugovora o dodeli bespovratnih sredstava zaključenim između Banke za razvoj Saveta Evrope i Republike Srbije, u vezi sa Regionalnim projektom stambenog zbrinjavanja i dodeli sredstava za kupovinu seoskih kuća sa okućnicom i nabavku paketa građevinskog materijala za popravku ili adaptaciju seoskih kuća sa okućnicom u okviru Regionalnog stambenog programa, zaključenog između Komesarijata za izbeglice i migracije, i Opštine Plandište, Komisija za dodelu sredstava za kupovinu seoskih kuća sa okućnicom i nabavku paketa građevinskog materijala za popravku ili adaptaciju predmetne seoske kuće sa okućnicom na teritoriji opštine Plandište,  31. avgusta 2016. godine, donela je ODLUKU o rešavanju stambenih potreba izbeglica sa listom korisnika rangiranih prema redu prvenstva na osnovu ispunjenosti uslova i broju osvojenih bodova.

Kompletnu odluku sa listom korisnika možete pogledati ovde.

Kategorije:Odluke