Pokreće se otvoreni postupak javne nabavka usluge prevoza učenika osnovnih i srednjih škola sa teritorije Opštine Plandište za školsku 2014/2015

Na osnovu člana 32. Zakona o javnim nabavkama (,,Sl.glasnik RS“ 124/12) Opština Plandište, ul. V. Putnika br. 38, Plandište, internet adresa www.plandiste-opstina.rs (u daljem tekstu: Naručilac) poziva ponuđače da podnesu pisanu ponudu u otvorenom postupku podeljenu u partije broj 10/2014 čiji je predmet Javna nabavka usluge Prevoza učenika osnovnih i srednjih škola sa teritorije Opštine Plandište za školsku 2014/2015:

Partija br. 1 Prevoz učenika osnovnih škola sa teritorije Opštine Plandište

Oznaka iz opšteg rečnika nabavke60130000 – Usluge drumskog putničkog prevoza za posebne namene

Partija br. 2 Prevoz učenika srednjih škola sa teritorije Opštine Plandište

Poziv za podnošenje ponuda možete preuzeti ovde.

Konkursnu dokumentaciju možete preuzeti ovde.

Obaveštenje o zaključenom ugovoru za partiju br. 1 možete preuzeti ovde.

Obaveštenje o zaključenom ugovoru za partiju br. 2 možete preuzeti ovde.