Početna
Zvanična prezentacija opštine Plandište
Početna _Konkursi _KONKURS ZA DODELU SREDSTAVA ORGANIZACIJAMA CIVILNOG DRUŠTVA ZA 2017. GODINU

KONKURS ZA DODELU SREDSTAVA ORGANIZACIJAMA CIVILNOG DRUŠTVA ZA 2017. GODINU

Štampajte 7.02.2017.

Opština Plandište raspisuje JAVNI KONKURS ZA PODSTICANJE PROGRAMA I PROJEKATA OD JAVNOG INTERESA KOJA REALIZUJU ORGANIZACIJE CIVILNOG DRUŠTVA NA PODRUČJU OPŠTINE PLANDIŠTE ZA 2017. GODINU

Kompletan tekst Konkursa možete preuzeti ovde.

Obrasci:

Obrazac 1 – Prijavni obrazac;
Obrazac 2 – Predlog projekta;
Obrazac 3 – Budžet projekta;
Obrazac 4 – Narativni izveštaj;
Obrazac 5 – Zahtev za prenos sredstava;

Prijave se podnose u zatvorenoj koverti sa naznakom: „PRIJAVA NA KONKURS ZA FINANSIRANJE ILI SUFINANSIRANJE PROGRAMA ODNOSNO PROJEKATA ORGANIZACIJA CIVILNOG DRUŠTVA“, na adresu Opštinska uprava Opštine Plandište, Vojvode Putnika 38, 26360 Plandište, poštom ili lično u Uslužnom centru opštine Plandište (prijemna kancelarija u  dvorišnoj zgradi opštine). OBAVEZNO NAZNAČITI OBLAST ZA KOJU SE PRIJAVA PODNOSI.

Konkurs je otvoren 30 dana od dana objavljivanja, odnosno od  08.02.2017. do 09.03.2017.godine.

Kategorije:Konkursi