Javni poziv poslodavcima za učešće u projektu „Radnom praksom do novih radnih mesta u Južnom Banatu“

Opština Plandište, kao partner na projektu „Radnom praksom do novih radnih mesta u Južnom Banatu, u saradnji sa Gradom Pančevom, Opštinom Kovačica i „Regionalnim centrom za društveno-ekonomski razvoj – Banat“ doo Zrenjanin, učestvuje u realizaciji projekat pod nazivom:„Radnom praksom do novih radnih mesta u Južnom Banatu“ . Projekat je namenjen nezaposlenim, mladim licima do 30 godina starosti i realizuje se sa ciljem smanjenja dugoročne nezaposlenosti i povećanja zapošljivosti mladih u Južnom Banatu.

Pozivamo poslodavce sa teritorije opštine Plandište koji žele da učestvuju u realizaciji ovog Projekta i mladim licima omoguće sticanje ili unapređenje znanja i veština iz oblasti poljoprivrede i zanatstva za kojima poslodavci imaju potrebe, da se prijave za učešće u Projektu i u svoja preduzeća prime jedno ili više mladih, nezaposlenih lica na tromesečnu radnu praksu.

Poslodavci koji budu učestvovali u Projektu ostvariće dvostuki benefit tako što će demonstrirati svoju društvenu odgovornost sa jedne strane, a sa druge strane će raspolagati obučenom radnom snagom shodno svojim potrebama, bez snošenja ikakvih troškova.

Prijava za učešće poslodavaca u Projektu Radnom praksom do novih radnih mesta u Južnom Banatu preuzima se na sajtu www.plandiste-opstina.rs, a sve dodatne informacije poslodavci mogu dobiti u Kanclariji za lokalno ekonomski razvoj opštine Plandište, tel: 013/862-335, ili putem email-a:  rade.surla@plandiste-opstina.rs .

Prijave se dostavljaju (poštom ili lično) na sledeću adresu: Uslužni centar Opštinske uprave opštine Plandište, Vojvode Putnika 38, 26360 Plandište, sa naznakom: „Za prijavu na javni poziv za realizaciju projekta – Radnom praksom do novih radnih mesta / Javni poziv za poslodavce“.

Rok za podnošenje prijava je 29.06.2015. godine.

Kompletan tekst Javnog poziva možete pogledati ovde.

Prijavni formular za poslodavce za učešće na Javnom pozivu možete preuzeti ovde.