Početna
Početna _Projekti _POMOĆ U KUĆI I KUĆNA NEGA

POMOĆ U KUĆI I KUĆNA NEGA

Štampajte 30.12.2015.

Ekumenska humanitarna organizacija (EHO) iz Novo Sada i Opština Plandište potpisali su Sporazum o saradnji u nameri sprovođenja projekta ,,Pomoć u kući i kućna nega“. Osnovni cilj projekta je  unapređenja kvaliteta života starih osoba i osoba sa invaliditetom pružanjem viskokvalitetnih usluga pomoći u kući i kućne nege i njihov duži boravak u porodičnoj sredini, kao i što bolja socijalna inkluzija starih i invalidnih lica u društvo kao i smanjenje stope nezaposlenosti angažovanjem medicinskih sestara, negovateljica i geronto domaćica u opštini Plandište. Na projektu će biti angažovano 6 geronto domaćica i negovateljica. Period važenja i primene projekta je od 01.01.2016. do 31.12.2016. godine a ukupna vredsnost 4 miliona dinara.

Kategorije:Projekti