IZVEŠTAJ SA 118. SEDNICE OPŠTINSKOG VEĆA OPŠTINE PLANDIŠTE

U petak 25.03.2016. godine održana je 118. sednica Opštinskog veća opštine Plandište. Sednicom je predsedavao predsednik opštine Plandište Milan Selaković. Na dnevnom redu sednice Opštinskog veća bilo je ukupno 7 tačaka.  Većnici su nakon usvajanja zapisnika sa 117. sednice Opštinskog veća razmatrali i utvrdili Predlog Odluke o maksimalnom broju zaposlenih na neodredjeno vreme za organizacione oblike u sistemu Opštine Plandište za 2015. godinu, Predlog Odluke o vršenju eksterne revizije završnog računa budžeta Opštine Plandište za 2015. godinu i Predlog Rešenja o davanju saglasnosti na Odluku o izmenama i dopunama Statuta Doma zdravlja “1.oktobar” Plandište. O ovim predlozima izjašnjavaće se odbornici na sednici Skupštine opštine Plandište koja će se održati 31.03.2016. godine.Većnici su takođe doneli Zaključak o utvrdjivanju Obaveznog sadržaja smernica za predlagače programa/projekata od javnog interesa koja realizuju organizacije civilnog društva na području opštine Plandište. Pretposlednja i poslednja tačka bili su zahtevi i molbe građana, udruženja i drugih pravnih lica  i  tekuća pitanja.