Izveštaj sa 66. sednice OV opštine Plandište

U petak, 03.10.2014. je odžana 66. sednica Opštinskog veća opštine Plandište. Sednicom, u čijem radu su učestvovali svi članovi Veća, predsedavao je predsednik opštine, Milan Selaković. Sednici je prisustvovala i načelnica Opštinske uprave, Aleksandra Odavić Mak. Na dnevnom redu predstojeće sednice Opštinskog veća nalazlo se ukupno 5 tačaka. Nakon usvajanja Zapisnika sa prethodne sednice, većnici su prvo razmatrali Predlog Komisije za dodelu subvencija u Opštini Plandište povodom objavljenog Javnog konkursa za dodelu subvencija za početna investiciona ulaganja u 2014 – 2016. godini i doneli su odluku da se DOO „Jasmil“ iz Arilja, PIB 100785145, dodeli subvencija za početna investiciona ulaganja u 2014.-2016. godini, po uslovima predviđenim Javnim konkursom za dodelu subvencija za početna investiciona ulaganja u 2014.-2016. godini.  Nakon toga, kao treću tačku. Razmatrali su Predlog Zaključka o sprovođenju aktivnosti “Poklon paket za decu” u cilju osnaživanja porodice i poboljšanja položaja dece povodom Dečije nedelje u Opštini Plandište. Pretposlednja i poslednja tačka dnevnog reda su Zahtevi i molbe građana, uduženja i drugih pravnih lica i tekuća pitanja. Svi predlozi usvojeni su jednoglasno.