NAJAVA 100. SEDNICE OPŠTINSKOG VEĆA OPŠTINE PLANDIŠTE

Nova, 100. sednica Opštinskog veća opštine Plandište zakazana je za petak, 21.08.2015. godine. Na dnevnom redu predstojeće sednice Opštinskog veća nalazi se ukupno 6 tačaka. Nakon usvajanja zapisnika sa 97., 98. i 99. sednice, većnici će prvo u utvrđivati Predlog Odluke o radnom vremenu Doma zdravlja “1. Оktobar” Plandište. Nakon toga će odlučivati koga će postaviti za upravljača Spomenikom prirode “Park dvorca Jagodić”. Članovi Veća će na predstojećoj sednici razmatrati i Predlog Rešenja o obrazovanju Saveta za upravljanje migracijama. Pretposlednja i poslednja tačka dnevnog reda predstojeće 100. sednice Opštinskog veća su zahtevi i molbe građana, udruženja i drugih pravnih lica i tekuća pitanja.