NAJAVA 107. SEDNICE OPŠTINSKOG VEĆA OPŠTINE PLANDIŠTE

Nova, 107. sednica Opštinskog veća opštine Plandište zakazana je za utorak, 24.11.2015.godine. Na dnevnom redu predstojeće sednice Opštinskog veća nalazi se ukupno 8 tačaka. Većnici će, nakon usvajanja Zapisnika sa pretposlednje dve sednice, 105. i 106. razmatrati inicijativu za osnivanje Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje sa sedištem u Vršcu. Slede, Utvrđivanje Predloga Rešenja o davanju ovlašćenja predsedniku Opštine Plandište da odlučuje i zaključuje ugovore o pribavljanju, otudjenju i drugim oblicima raspolaganja objektima u javnoj svojini opštine Plandište, odnosno na kojima Opština ima posebna svojinska ovlašćenja, Predlog Zaključka o utvrđivanju prosečnih cena kvadratnog metra odgovarajućih nepokretnosti za utvrđivanje poreza na imovinu za 2016. godinu na teritoriji opštine Plandište, Predlog Zaključka o usvajanju Devete izmene Plana javnih nabavki na koje se zakon ne primenjuje za 2015.godinu kao i Predlog Pravilnika o postupku i načinu rešavanja zahteva građana za naknadu štete nastale usled ujeda napuštenih životinja.
Pretposlednja i poslednja tačka dnevnog reda predstojeće 107. sednice Opštinskog veća su zahtevi i molbe građana, udruženja i drugih pravnih lica i tekuća pitanja.