NAJAVA 110. SEDNICE OPŠTINSKOG VEĆA OPŠTINE PLANDIŠTE

Nova, 110. sednica Opštinskog veća opštine Plandište zakazana je za sredu, 16.12.2015.godine. Na dnevnom redu predstojeće sednice Opštinskog veća nalazi se ukupno 7 tačaka. Većnici će, nakon usvajanja Zapisnika sa  109. sednice prvo utvrditi Predlog Odluke o izmenama i dopunama Odluke o budžetu Opštine Plandište za 2015. godinu (treći dopunski budžet). Slede, Utvrdjivanje Predloga Odluke o budžetu Opštine Plandište za 2016. godinu, utvrđivanje Predloga Rešenja o obrazovanju Stručne komisije za izradu Godišnjeg programa zaštite, uređenja i korišćenja poljoprivrednog zemljišta i razmatranje Inicijative da Poreska uprava-Filijala Vršac zadrži dosadašnji status kao organizaciona jedinica – FILIJALA B. Pretposlednja i poslednja tačka dnevnog reda predstojeće 110. sednice Opštinskog veća su zahtevi i molbe građana, udruženja i drugih pravnih lica i tekuća pitanja.