Najava 21. sednice Opštinskog veća

Za četvrtak, 07.03. zakazana je 21. sednica Opštinskog veća opštine Plandište sa ukupno 8 tačaka dnevnog reda. Članovi Veća će na predstojećoj sednici raspravljati i utvrđivati  Predlog lokalnih komunalnih taksi i  Predlog odluke o angažovanju revizora za obavljanje eksterne revizije završnog računa budžeta opštine Plandište za 2012.godinu, a takođe će raspravljati i o Predlogu korišćenja sredstava za unapređenje i zaštitu životne sredine u 2013.godini. Peta tačka je Predlog Rešenja o davanju saglasnosti na Izveštaj o korišćenju sredstava budžetskog fonda – sredstva ostvarena po osnovu naknade iz člana 85. i 87. Zakona o zaštiti životne sredine. Na 21. Sednici, većnici će raspravljati i o Predlogu zaključka o izmeni i dopuni Plana javnih nabavki za 2013.godinu. Prva i poslednje dve tačke su, standardno, usvajanje Zapisnika sa prethodne, zahtevi i molbe građana i tekuća pitanja.