Početna
Početna _Razno _NAJAVA 37. SEDNICE OPŠTINSKOG VEĆA

NAJAVA 37. SEDNICE OPŠTINSKOG VEĆA

Štampajte 3.04.2017.

Nova, 37. sednica Opštinskog veća opštine Plandište zakazana je za utorak, 04.04. 2017. godine u 900 sati. U sazivu je predloženo 5 tačaka dnevnog reda. Članovi Opštinskog veća opštine Plandište će prvo razmatrati Predlog Rešenja o određivanju oblasti za čije praćenje su zaduženi pojedini članovi Opštinskog veća Opštine Plandište a nakon toga i o Predlogu Rešenja o finansiranju i sufinansiranju programa i projekata od javnog interesa koja realizuju organizacije civilnog društva na području opštine Plandište za 2017. godinu kao i Predlog Rešenja o dodeli sredstava crkvama i verskim zajednicama u opštini Plandište za 2017. godinu. Pretposlenja i poslednja tačka su Zahtevi i molbe gradjana i drugih pravnih lica I tekuća pitanja.

Kategorije:Razno