NAJAVA 68.SEDNICE OPŠTINSKOG VEĆA OPŠTINE PLANDIŠTE

Nova, 68.sednica Opštinskog veća opštine Plandište zakazana je za četvrtak, 30.10.2014.godine. Na dnevnom redu predstojeće sednice Opštinskog veća nalazi se ukupno 9 tačaka. Nakon usvajanja Zapisnika sa prethodnih sednica, većnici će prvo razmatrati Predlog Pravilnika o korišćenju sredstava za reprezentaciju u Opštini Plandište, pa Predlog Pravilnika o uvođenju procedure za plaćanje računa u Opštinskoj upravi Plandište. Četvrta tačka je Predlog Pravilnika o dodeli jednokratne pomoći u naturi u Opštini Plandište. Većnici će razmatrati i  Predlog Rešenja o obrazovanju Komisije za dodelu socijalne pomoći u Opštini Plandište, kao i Predlog Rešenja o određivanju cene boravka u Predškolskoj ustanovi “Srećno detinjstvo” Plandište. Sedma tačka dnevnog reda je Predlog Rešenja o dopuni Rešenja o obrazovanju Komisije za utvrđivanje osnovanosti zahteva i visine naknade štete nastale usled ujeda napuštenih životinja. Pretposlednja i poslednja tačka dnevnog reda su Zahtevi i molbe građana, uduženja i drugih pravnih lica i tekuća pitanja.