НАЈАВА 34. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА

Нова, 34. седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за среду, 01.03.2017. године. У сазиву је предложено 12 тачака дневног реда. Након усвајања записника са 31., 32. и 33. седнице Општинског већа, већници ће прво разматрати Програм пословања ЈП ”Полет” Пландиште за 2017. годину и утврђивање Предлога Решења о давању сагласности на Програм пословања ЈП ”Полет” Пландиште за 2017. годину. На дневном реду је и Разматрање измене Статута Народне библиотеке Пландиште и утврђивање Предлога Решења о давању сагласности на измене Статаута Народне библиотеке Пландиште, Предлог Решења о одобравању исплате новчаних награда најбољим студентима са територије општине Пландиште као и Предлог Решења о одобравању исплате новчане помоћи студентима са територије општине Пландиште. На предстојећој, 34. седници Општинског већа, већници ће разматрати Предлог Решења о образовању Савета за безбедност саобраћаја Општине Пландиште, Предлог Решења о измени Решења о образовању Савета за управљање миграцијама и Предлог Закључка о усвајању Друге измене и допуне Плана јавних набавки за 2017. годину. Већници ће разматрати и Извештај о раду Комисије за утврдјивање основаности захтева и висине накнаде штете настале услед уједа напуштених животиња у 2016. години као што ће бити информисани и о усаглашавању датума исплате плата које се финансирају из буџета са важећим прописима. Претпослења и последња тачка су Захтеви и молбе градјана и других правних лица и текућа питања.

Оставите коментар