Osma sednica Opštinskog veća opštine Plandište zakazana je za ponedeljak, 16. 11.2020. godine. Za dnevni red predstojeće sednice predloženo je 8  tačaka.

Većnici će prvo razmatrati Izveštaj o izvršenju Odluke o budžetu opštine Plandište za period januar-septembar 2020. godine a nakon toga predlog Odluke o metodologiji formiranja cene usluga pomoći u kući za decu sa smetnjama u razvoju i njihove porodice i predlog Pravilika o kriterijumima i merilima za pružanje usluge pomoći u kući za decu sa smetnjama u razvoju.

Većnici će razmatrati i predlog Zaključka o organizovanju javne rasprave o Nacrtu Strategije razvoja socijalne zaštite opštine Plandište 2021-2025 sa Predlogom Programa javne rasprave kao i predlog Zaključka o organizovanju javne rasprave o Nacrtu odluke o budžetu opštine plandište za 2021. godinu sa predlogom Programa javne rasprave.

Nakon toga Zahtev za naknadu štete nastale nastale usled ujeda napuštene životinje, Razumatranje žalbe Nača Miloradke iz Hajdučice protiv Rešenja Centra za socijalni rad Plandište broj: 55330-2305/2020 od 06.10.2020. godine i posledlja tačka, tekuća pitanja.