ПОКРАЈИНСКИ ЗАШТИТНИК ГРАЂАНА У ПЛАНДИШТУ

У петак, 22. јуна у 11,00 сати у сали КОЦ“ Вук Караџић“ Пландиште, на иницијативу Покрајинског заштитника грађана-омбудсмана и Координационог тима мреже „Живот без насиља“, одржаће се заједнички састанак са представницима поступајућих институција у општини Пландиште.

Тема састанка је размена информација и искустава Координациоог тима мреже „Живот без насиља“ и представника поступајићих инстиуција у општини Пландиште, Основног и Прекршајног суда у Вршцу и Основног јавног тужилаштва у Вршцу, представника основних школа са територијио општине, Локалне самоуправе, Полиције и Дома здравља.

Присутне ће поздравити председник општине Пландиште, Јовн Репац и Покрајински заштитник грађана-омбудсман, проф.др. Зоран Павловић.