УСПЕШНО ЗАВРШЕН ПРОЈЕКАТ КАНЦЕЛАРИЈЕ ЗА МЛАДЕ

Општина Пландиште, односно Канцеларија за младе, по окончању свих планираних пројектних активности успешно је завршила пројекат „Глас младих“ за који је аплицирала и добила средства у износу од 150.000,00 динара на конкурсу за оснаживање канцеларија за младе у АП Војводини који је расписао Покрајински секретаријат за спорт и омладину.

Овим пројектом успостављена је званична WEB страница КЗМ (www.kzmplandiste.org) као и писани медиј „Глас младих“ који излази једном месечно а по потреби и чешће. „Глас младих“ пружа грађанима Општине, пре свега младима све неопходне информације о раду КЗМ, актуелним пројектима, конкурсима и пословима за младе како на локалу тако и шире.

Циљ пројекта је успешно реализован и самим тим обезбедило се правовремено информисање младих о актуелностима у области спровођења омладинске политике.