НАЈАВА 67. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

Нова, 67. седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за среду, 07.03.2018. године. За дневни ред предстојеће седнице предложено је 11 тачака.

После усвајања записника са 65. и 66. седнице, већници ће утврђивати Предлог Програма отуђења грађевинског земљишта у јавној својини Општине Пландиште за 2018. годину а након тога и Предлог Програма коришћења средстава од наплате накнаде за коришћење минералних сировина на подручју општине Пландиште за 2018. годину.

На дневном реду је и Утврђивање Предлога Решења о давању сагласности на Статут Предшколске установе „Срећно детињство“ Пландиште, Предлог Решења о финансирању и суфинансирању програма и пројеката од јавног интереса која реализују организације цивилног друштва на подручју општине Пландиште за 2018. годину и Предлог Решења о додели средстава црквама и верским заједницама у општини Пландиште за 2018. годину.

Већници ће на предстојећој 67. седници Општинског већа разматрати и Предлог Закључка о усвајању Прве измене Плана јавних набавки за 2018. годину, Предлог Извештаја о коришћењу средстава буџетског фонда у 2017. години – средства остварена  по основу накнаде из члана 85. и 87. Закона о заштити животне средине и Предлог Програма коришћења средстава буџетског фонда за финансирање програма и планова заштите животне средине на територији општине Пландиште за 2018.годину.

Претпоследња и последња тачка су захтеви и молбе грађана, удружења и других правних лица  а након тога и  текућа питања.