УТВРЂИВАЊЕ НЕКАТЕГОРИСАНИХ ПУТЕВА

Седамнаеста (17.) седница Скупштине општине Пландиште заказана је за петак, 20.05.2022. године.

На дневном реду предстојеће седнице је укупно 7 тачака. Одборници ће прво разматрати Предлог Одлуке о утврђивању некатегорисаних путева на територији општине Пландишта. Након тога и Предлоге одлука о поверавању послова одржавања јавних зелених површина, послова управљања, уређивања и одржавања пијаца, послова управљања, одржавања и санирање депонија и одлуке о поверавању дистрибуције воде.

На предстојећој седници Скупштине општине Пландиште, одборници ће разматрати и предлог Одлуке о изменама и допунама Одлуке о додели новчаних награда најбољим студентима са територије Општине Пландиште а након тога и Финасијски план Историјског архива Бела Црква за 2022. годину