НАЈАВА 59. СЕДНИЦЕ ОПШТИНСКОГ ВЕЋА ОПШТИНЕ ПЛАНДИШТЕ

ЛОГОПЕД У АМБУЛАНТИ И СЛЕДЕЋЕ ГОДИНЕ

Педесетдевета (59.) седница Општинског већа општине Пландиште заказана је за понедељак, 27.12.2021. године.
На дневном реду предстојеће седнице је укупно 10 тачака. Већници ће прво разматрати предлог Решења о давању сагласности на Програм унапређења хигијенско-санитарних услова у Дому здравља Пландиште са припадајућим амбулантама у насељеним местима у току епидемије Соvid–19 у 2021. години, предлог Решења о давању сагласности на Програм унапређења доступности здравствене заштите старим лицима и деци ромске националности општине Пландиште радом теренских служби у 2021. години и предлог Решења о давању сагласности на Програм унапређења доступности здравствене заштите становника општине Пландиште радом логопеда у 2022. години.
Већници ће на предстојећој седници разматрати и предлоге: Решења о одобравању исплате новчане помоћи студентима основних студија са територије општине пландиште, Решења о ододбравању исплате новчане помоћи студентима прве године мастер и докторских студија са територије општине Пландиште, Решења о утврђивању висине и начина регресирања трошкова превоза редовних ученика средњих школа са подручја општине Пландиште за период јануар-јун 2022. године, Решења о утврђивању економске цене програма васпитања и образовања у Предшколској установи „Срећно детињство“ Пландиште и Предлог Правилника о систему финансијског управљања и контроле у општини Пландиште. Размтраће се и захтеви за накнаду штете настале услед уједа напуштених животиња. Последња тачка су текућа питања.