Revizija LAP-a za mlade

U radnoj poseti opštini Plandište i Kancelariji za mlade, u petak 27. avgusta 2010. godine, bila je predstavnica pokrajine g-đa Ivana Koprivica.

Sastanku su pored gošće iz Novog Sada prisustvovali zamenica predsednika opštine g-đa Gorana Đorđević, Jadranka Graovac  šefica odsek za finansije i budžet, rukovoditeljka službe za društvene delatnosti i povereničke poslove Olga Dimitrovski i koordinator Kancelarije za mlade Dragoslav Avramović. Tema sastanka bila je implementacija i revizija LAP-a za mlade opštine Plandište. G-đa Ivana Koprivica pohvalno se izrazila o aktinvostima i planovima vezanim za rad sa mladima u opštini Plandište, posebno sa socijalnog aspekta. Preporuka je bila da se u budžetu naredne godine posebno definišu finansijska sredstva namenjena kancelariji za mlade i mladima, odnosno implementaciji aktivnosti iz LAP-a.

Kancelarija za mlade opštine Plandište
Scroll to Top